Kasımlı Yapı Endüstrisi A.Ş. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz, gelişmekte olan ülkelerde ve değişen ülke koşullarında yeni fırsatları değerlendirmek, iş yeteneklerini geliştirmek ve ülkenin tüm bölgelerine odaklanmak için Kağıthane bölgesinde yatırım ve iş faaliyetleri yürütmektedir.

Sektör değişikliklerini ve ulusal tepkileri her zaman takip eden grubumuz 2007 yılında KASIMLI YAPI ENDÜSTRİSİ LTD. faaliyet alanlarını birleştirmiştir. Toptan ve perakende inşaat malzemeleri ile başladığı yolda Emin adımlar ile devam etmektedir. Organizasyonumuzdaki tüm arkadaşlarımız kendi alanlarında uzman olmakla birlikte yurtiçi ve yurtdışı satış ağımız (özellikle Ortadoğu ülkelerinde) herhangi bir duraklama olmadan sürekli genişlemektedir.

Edirne’den Hakkari’ye 7/24 kesintisiz hizmet veren firmamız Türkiye’ye en yüksek kalite standartlarında ihtiyacını karşılamak en büyük hedefimizdir.

Ana hedefimiz yeni yatırımlar yapmak ve profesyonel iş girişimlerimizle temel değerlerin benimsenmesi, ülkenin ve kendimizin değerini artırmak için inanç, alınteri, doğruluktur.

Open chat
İletişim için
İyi günler, Nasıl yardımcı olabiliriz?